بدون شرح

به مدد Ir شدن پرشين بلاگ من فعلا و احتمالا موقتا از فيلتر اومدم بيرون . تا سه چهار هفته پيش فقط با بعضي از کارتها فيلتر بودم ولي از يک هفته قبل از هک شدن پرشين بلاگ ديگه با هر کارتي امتحان کردم فيلتر بود . حالا چرا هماي فيلترينگ روي سر من نشسته خودم هم نمي دونم والله . من که خودم رو تو اين قد و قواره نمي بينم .

تابستون داره به سرعت برق و باد مي گذره و خيلي خوابهاي طلايي که براش ديده بودم هنوز اتفاق نيفتاده . يه قدريش از بي همتي و سستي خودم و يک مقداريش هم از جور زمونه . نه مسافرت درست و حسابي رفتيم و نه يکي دو تا کلاسي که مي خواستم از فرصت روزهاي بلند تابستون استفاده کنم و برم جور شد . يک عالمه برنامه ويزيت پزشکي براي خودم وآيسان هم داشتم که خيلي هاش هنوز انجام نشده . از نظر مالي هم چندان ماههاي خوبي نيست و يکي از مهمترين علت هاي معوق موندن برنامه هام بي پوليه . کارمن يه جوريه که يه حقوق ثابت مي گيرم با سود ازمقدار کمي سهام که درشرکت دارم و مجموع اين دوتا شايد بتونه يه دردي رو دوا کنه . اما از اونجاييکه تابستان دوره رکود کاري ماست و بيشتر هزينه داريم تا درآمد جز يک برداشت کوچک که اول سال انجام داديم  درآمدي تو اين چند ماه نداشتم ( جز حقوق ثابت ) . اون هم که فقط درحد واجباته و مستحبات رو جواب نمي ده .   

 

حالا ازکارهايي بگم که کردم .

همت کردم و دارم براي اولين بار زير نظر متخصص تغذيه رژيم مي گيرم . بر اساس تشخيص اون هفت  کيلو اضافه وزن دارم و بايد به وزن 56 کيلو برسم که طي يک ماهي که از شروع رژيمم مي گذره دو و نيم کيلو کم کردم و بايد تا حدود دو ماه ديگه هم ادامه بدم . خيلي از سيستم رژيمش راضيم و اصلا مثل رژيم هاي ديگه اي که ديدم دست و پا گير و سخت نيست و آدم گرسنگي هم نمي کشه . آيسان هم پارسال که خيلي تپلي شده بود با همين سيستم 5 کيلو کم کرد. ورزش؟ نه والله . دروغ چرا . مدتي با آيسان يه روز در ميون پياده روي مي رفتيم اما گرماي تابستان ديگه حالي واسه پياده روي نمي گذاره باضافه سي دي يانگوم که دو هفته ايه گرفتيم و هر وقت بتونيم با آيسان تماشا مي کنيم . زبون اصليش يه جورايي بامزه تره به بانوي من مي گن ماماني و بله و نه هر دوش مي شه يه .  

 خيلي وقت  بود که براي مطالعه احتياج به عينک داشتم اما از اونجاييکه باورم نمي شد بايد مثل پيرزنها عينک نزديک بين بزنم خودم رو هي به خريت مي زدم زير بار نمي رفتم و با هزار مشقت متن هايي رو که کمي ريز بود مطالعه مي کردم . به همين دليل هم چشمم خيلي خسته مي شد و تقريبا کتاب خوندن رو از برنامه هاي روزانه ام حذف کرده بودم . بالاخره دست از لجبازي با خودم برداشتم و قبول کردم  به صف پيرزن هاي عينک مطالعه دار بپيوندم و عينک گرفتم که شماره اش هم نسبتا بالاست . البته هنوز بهش عادت نکردم و برام استفاده ازش خيلي سخته . ولي اميدوارم زودتر برام جا بيفته و بتونم دوباره با لذت و بدون خستگي کتاب بخونم بلکه اين عذاب وجدان دست از سرم برداره .   ( البته من از ده يازده سالگي تا سه سال پيش که عمل ليزيک انجام دادم عينکي حرفه اي بودم با آستيگمات ودوربين خيلي بالا و بايد قاعدتا به عينک زدن عادت داشته باشم . اما عادت کردن به عينک نزديک بين خيلي سخت تره  چون هي بايد بگذاري و برداري و وقتي که مي زني فقط به يک فا صله مشخص نگاه کني. ) خلاصه به جاي مامان ديگه مي شه به من گفت ماماني ! همون مادربزرگ خودمون.26.gif

شهريورماه عروسي دختر خواهرمه که اولين نوه خانواده هم هست و خيلي خيلي عزيز دردونه . ده روز ديگه هم يه عروسي ديگه دعوتم که ازجهاتي برام مهمه . از آنجايي که کلا اسپورت پوشم لباس خريدن واسه عروسي و مهموني هاي اين مدلي برام خيلي سخته . طي چند روز آينده بايد خانوادگي پاشنه گيوه را بکشيم  و در بدردنبال خريد لباس باشيم . شوشو هم به علت اين که سيزده کيلو وزن کم کرده کت و شلوار پلو خوريش به تنش زار مي زنه و اون هم بايد خريدکنه . قيمت ها هم که ماشالله . اگه رفتيد مرکز خريدي و ديديد يه خانم و آقاي جوان 04.gifبا يک دختر دوازده سيزده ساله خوشگل 08.gif مثل مات ومنگ ها به ويتزن زل زدندودهنشان باز مانده ماييم . انشالله تو عروسي در هنگام ترقص ودس دسي جاي همه دوستان رو خالي مي کنم .

/ 28 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هادي اكبري

سلام...کجاييد شما..خسته شديم از بس اومديم و هيچ خبری نشد...باز هم خواهيم آمد

ساروی‌کيجا

خانم ما هنوز منتظريم‌ها ... ۲۸ شهريور بهت گفتم فوری است ، الان ۳ مهر است . تعريفت از امور فوری اينه ؟

بی بی

غنچه گلی

سلام

ساروی کيجا

گفتم ديگه الان حتما آپی ... ای تنبل .. پس کو اون همه انگيزه که ديشب گرفتی ؟‌

afshin,germani

مجرم: زن سقط کرده قربانی:جنین قاضی: قانون مردسالار وکیل مدافع: کسانی که زن را فقط مادر می بی

پريسا در دريای خوشبختی

من هم از اشناييييييييييييي با شما و دختر گلت و راهنمايی ات در مورد مدرسه ممنونم........اميدوارم بيشتر ببينمت.