هنوز هم زندگی زيباست!!!

شکر خدا که هنوز هم زندگی زيباست. البته در اين سوز سرمای زمستان انشالله برای همه آتشگهی ديرنده پا برجا هم باشه. از همه دوستانی که دراين چند وقت قلما و قدما از آيسان و من ياد کردند ممنونم. ازشون شرمنده هستم که در اين مدت نتونستم بهشون سر بزنم. ولی چه زود زود بهتون سر بزنم چه دير دير بدونيد همه تون رو دوست دارم و دلم واقعا برای همه دوستای خوب تنگ ميشه. نميدونم چون زمستونه و روزها هوا زود تاريک ميشه ادم همه اش وقت کم می ياره يا اينکه خدا از اين بنده های پر مدعا و غرغروش خسته شده و دنيا رو دور تند گذاشته. من که اصلا نمی فهم چه جوری روزها دوان دوان از پيش روم می گذره. تا چشم می زنی صبح شده شب، شب شده صبح و يه هفته و يه ماه جديد شروع ميشه و هزار تا کار عقب مونده رو هم تلنبار می شه. خلاصه همه اين ها برای اين بود که بگم نميدونم چرا وقت نمی کنم وبگردی کنم. در هر صورت سعی می کنم در اولين فرصت يه گشت حسابی تو کوچه پس کوچه های اين دهکده کوچيک و صميمی بزنم و خدمت همه دوستان حضوری عرض ارادت کنم . فعلا از همين جا روی ماه همه خانم خانمها رو می بوسم و خدمت همه آقايون سلام و ارادت عرض می کنم.اشالله خوش باشيد.

پس نوشت: راستی من به تشويق دوستان شروع کردم خودم رو برای امتحان فوق ليسانس آماده کنم. فکر می کنيد با هفته ای سه چهار ساعت درس خوندن آدم بتونه تو فوق ليسانس مديريت اجرايی قبول بشه؟ کار نشد نداره. البته بعضی از دوستان هم ميگن باش تا صبح دولتت بدمد!!!

/ 10 نظر / 7 بازدید
بي بي

بله که ميشه. تو زندگی رو زيبا ببين مطمئن هستم که خبر قبوليت رو از همين وبلاگ به ما ميدی. فقط اين عينک مثبت رو از چشمت بر ندار لطفا. مرسی.

متولد ماه مهر

ما که پامون رو کرديم تو کفش شما٬ شمام که پاتونو کردين تو کفش مديريتی ها!!!! موفق باشی

گیتی

من هم مثل بی بی مطمئن هستم که قبول ميشی .... زندگی يعنی اميد ....

داداشی

خفن بخون قبول می شی ما منتظر شيرينی قبولی هستيم اين دفعه ديگه همسايه ها ياری نمی کنن ها

حمید

سلام.شناختی؟.............نبایدم بشناسی.شما که مارو فراموش کردی.ولی من همیشه به یادتونم.خوشحالم که هنوز پابرجایین و چرخ وبلاگتون میچرخه.منم دعا کنید که قبول بشم و دوباره برگردم.البته خوشبختانه یا بدبختانه اعتیاد به اینترنت رو ترک کردم(البته هرکسی معنیشو نمیفهمه).ولی امیدوارم 6-7 ماه دیگه بازم معتاد بشم.دوست همیشگی.....حمید

اگر باران ببارد

خوبه شما هفته ای چند ساعت ميخونی..من که يک ساعتش رو هم نمی تونم بخونم...

مامان رها

سلام ...خيلی خوبه که تصميم به ادامی تحصيل گرفتيد اگر منظورتون MBA است بايد كمي بيشتر و دقيقتر بخوانيد .......

ساروي كيجا

به نظر من که می تونی . آفرين . برو شايد ما هم اومديم .

معلم ادبيات

سلام!...اميدوارم خدا به بازماندگان اين فاجعه انساني صبر و تحمل عنايت كنه