خداوندا به فرياد دلم رس!!!

اين پرشين بلاگ هم بامن بدجوری شوخی اش گرفته. همه جوره کنفم 02.gifمی کنه. مدتی که تو ارتباط برقرارکردن مشکل داشتم که به همت عموی آيسان که اومد زيرو زبر کامپيوتر رو به هم ريخت و دوباره سوارکردو ويندوز اکس پی هم برام ريخت به نظر می اومد مسئله حل شده. تازه اون مشکل حل شده که من سعی کردم جدی تر کارکنم و عکس از آيسان توی وبلاگ گذاشتم ولی ظاهرا فقط توی صفحه برای خودم نشونش ميده و ديگران نمی بينند. اين چه صيغه ای است ديگه نمی دونم. چون من کاملا واضح و خوب توی صفحه وبلاگم دارمش. امشب سعی کردم از روشی که متولد ماه مهر گفته دوباره بيارمش اما متاسفانه بوم اسپيد ديگه موقتا سرويس مجانی نميده.اين هم از شانس ما . حالا يکبار ديگه از همون روش قبلی سعی می کنم عکس رو بيارم . بهم خبر بديد می بينيد يانه؟

من دارم عکس آيسان رو کاملا واضح و خوب توی صفحه ام می بينم. يعنی اين يکی رو هم فقط خودم می بينم؟!!17.gif يا 18.gif

/ 4 نظر / 10 بازدید
فاطمه

کسی که با خدا انس دارد ، در برابر گناه بیمه است چرا که آدمی به آنچه مانوس است می پردازد و از آنچه مخالف است بیزار! در پناه حق باشید.

متولد ماه مهر

هه هه من هنوز در شرايط مردم اون شهر قصه هانس کريستين آندرسون به سر ميبرم. مامان آيسان جونم سعی ميکنم يه هاست مجانی ديگه برات پيدا کنم. يه چيز ديگه ٬ با اين همه مشکل چرا اينقدر به چشم و ابروی وبلاگت ور ميری ٬ صفحه ت يه وری شده ها.... موفق باشی. تا بعد....