تولد تولد تولدت مبارک

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

16 ارديبهشت تولد آيسان بود و ياد آور 11 سال پيش که در چنين روزي يه دختر کوچولوي دو و نيم کيلويي با عجله و شتابش براي پا به اين دنيا گذاشتن ما رو غافلگير کرد. ( هم سونوگرافي وهم دکتر من گفته بودند بودند توراهي ما که اون موقع هنوز اسم نداشت توي هفته دوم خرداد به دنيا مي ياد) . هيچوقت هيچوقت اولين شبي رو که آيسان در خونه کنار من خوابيد يادم نمي ره . بزرگترين معجزه زندگيم همون روز بود و فکر هم نمي کنم هيچوقت چنين احساسي برام تکرار شه. تصوراين  که  اين موجود کوچولوي نا نازي که کنار منه نه ماه جزئي از وجودم بوده  و حالا اين جز, رو مي تونم مجسم و واضح ببينم و توي بغل بگيرم تمام شب اشک منو سرازير کرد. دلم براي مردها مي سوزه  که نمي تونن اين احساس ناب زايش رو تجربه کنند . اينجا يکي به نفع ما زناست.

 

 امسال براي اين که دوستاي آيسان بتونن بيان مجبور شديم تولدش رو روز پنج شنبه که چهاردهم بود بگيريم. نکته جالبي که توي تولد نظر منو جلب کرد اين بود که بچه ها که تا سنين پايين همه شبيه به همند و رفتار وگفتار وکردارشون يه جورايي به هم نزديکه چقدر وقتي بزرگتر مي شن باهم فرق مي کنند . از ريخت و قيافه ظاهري شون بگير تا اخلاق و رفتارشون. توي تولد آيسان سيزده تا دوستش رو دعوت کرده بودم ولي امکان نداشت اگه کسي جاي ديگه اونها رو ميديد مي فهميد  هم سن هستند. از دختر کوچولوي بيست وهفت هشت کيلويي با صدا و رفتار کاملا بچه گانه تا دختر خانم با قد 165 سانت خيلي خانم ماب توي اين گروه  دوستان بودند و بر خلاف سالهاي قبل که همه به بازي کردن و خوردن علاقه داشتند  امسال فقط موزيک و رقص تونست همه شون رو راضي کنه و جاتون خالي با دو سه تا آهنگ Black Cats که فقط هم همونا رو براي رقص قبول داشتند حسابي خوندند و رقصيدند . آيسان هم حسابي از همون کادوهايي که دوست داشت گرفت و خلاصه به همه منجمله خود من خيلي خوش گذشت.

 07.gifآيسان جونم. بازم تولد ت مبارک. 07.gif

 

 

/ 12 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان امیرعلی ونیایش

تولدش خيلی مبارک.من هم تا قبل از مادر شدنم هميشه حسرت اينو می خوردم که چرا پسر به دنيا نيومدم ولی لحظه ای که چشمم به اميرعلی افتاد حسم کاملا تغيير کرد

جيغ جيغو

سلام مامان آيسان!‌تولدش مبارک. ۱۲۰ ساله شه به خوبی و خوشی!! بابا!!‌مامان آيسان تو ديگه چرا!!! ؟؟ چرا فکر کردی عکس منتاژه!! ؟؟ مگه در ده بالا چيزی هم هست که اتفاق بيفته و غير عادی نباشه!! يعنی اصلاً يه نگاه دقيق به دور و ورت بکن!! همه چيزهايی که اونجا برای ما عَادی شده!! تو همه دنيا غير عادی محسوب می شه!! از رفتار و گفتار . کردار . لباس پوشيدن . نامه نوشتن آقای رييس جمهور!! تا حضور بانوان در صحنه اسلام!! اما من فقط به يه چيز فکر کردم!‌اگر چه اين جمله خنده داره!! ( جمله توی عکس٫) اما خوب بهش فکر کن!! ببين حتی در عصر حجر!( صدر اسلام)‌ سکس موضوعی لذت بخش بوده!! و براش يه در روی شرعی فراهم کردن!! اما ما چی؟؟‌ما زنان متمدن!!!‌يا من که از مادری تحصيلکرده به دنيا اومدم و تو ی يه خونواده روشنفکر بزرگ شدم!! جز اينه که سکس بدون ازدواج امری زشت و غير قابل بخشايشه؟!!! اين ها رو نوشتم برای اينکه آيسان نازنين در آستانه مرحله جديدی از زندگيش قرار داده!! و با توجه به موقعيت زمانی و ارتباطات حتماً خيلی پيش از اونکه ما ها انتظار داشته باشيم بلوغ فکری رو تجربه می کنه. مشتاقم بدون مامان هايده می خواد برای ا

جيغ جيغو

برای اين حق طبيعی چه برخوردی پيشه کنه. اگه وقت کردی لطفاً برام بنويس. جيغ جيغوی خسته از دهه ۵۰!!

مامان تینا و سینا

آيسان جونم منم تولدت رو بهت تبريک ميگم . ببخشيد دير اومدم ولی حالا خوبه که ارديبهشت هنوز تموم نشده .......

مرهانز

وااااااااااااااای دير رسيدم اونم چقده ..... تولد مبارک آيسان جان صد سال به از اين سال ها داشته باشی خانم گلی !!!

آنا

تولد آيسان جون مبارک . امیدوارم شاهد بهترینها در زندگیش باشی و به تمام آرزوهای خوبش برسه . ديگه داره خانومی می شه برای خودش و دوران کودکی رو پشت سر می ذاره و دردسرها و موضوعات خاص اين دوران شروع می شه . هايده جون کاش از تجربيات خاص اين دوران بنويسی . مطمئنا خیلی به درد من يکی می خوره .

من و پری

جانا تولدت مبارک . خانوم تولدت مبارک . داریم پیر میشیم ها