سفرنامه خیلی مختصر

دو سه روزه  مي خوام راجع به سفر بنويسم ودلم مي خواست مصور باشه و چند تا عکس براتون بگذارم . اما هر چه سعی کردم موفق نشدم. رور اول که sharemation بازي  درآورده بود و باز نمي شد . بعدشم عکسها آپلود نمي شد. حالا هم که شده با اينکه سايزعکسها رو کوچيک کردم نمي دونم چرا اينقدر بزرگ نمايش داده مي شه که قابل استفاده نيست. خلاصه از خير عکس گذشتم.

سفر منهاي اون يک روزي که آيسان مريض شد ( يا مسموم شده بود يا گرما زده و بالاخره کارمون به بيمارستان کيش کشيد و دو تا آمپول جانانه خورد تا کمي رو به راه شد) بهمون خوش گذشت. جاي همه دوستان خالي.  به خصوص که دختر دوستم درست هم سن آيسانه و با اين که من و نسرين هم رو زياد مي بينيم بچه هامون کم پيش مي ياد بتونن درست و حسابي با هم باشند و اين همسفري به هردو اونها خيلي خوش گذشت . يه وروجک 5 ساله هم که پسر دوست ديگه مون بود به نام هورمزد همرامون بود که نمک خالي بود و کلي با شيرين زبوني هاش سرگرم شديم.   خلاصه اين هم تک مضرابي بود تو يکنواختي و روزمرگي هامون و گذشت.

دوباره زندگی با همون افت و خيزهای هميشگيش ادامه داره. چند روزی نمی تونم زياد اين طرفها آفتابی بشم چون درگير نمايشگاه هستم و معمولا چنين روزهايي گاهی تا ده و يازده شب هم بايد توی نمايشگاه باشم .پس فعلا بدرود تا چند روز ديگه. راستي شما حس نمی کنيد وبلاگستان يه جورايي سوت و کوره . خيلی ها کم کار شدند يا حداقل خيلی از  اونهايي که من می شناسم کم کارند. اگه شد عکسهارو سری بعد می گذارم.

/ 15 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آرش

پيرو کامنت محترم شما مام زن و بچه داريم. بدبختيم پی نوشت: پس خوش گذشت در مجموع. پی نوشت۲: ايسان عزيز که خوب شده ايشاالله؟ پی نوشت۳: نمايشگاه چی راستی؟ پی نوشت۴: زندگی که بعله ديگه در جريانه و اينا. پی نوشت۵: آرزوی سلامتی و موفقيت.

مرجان

سلام هايده جان خوشحالم که سفر بهتون خوش گذشته . تا هست از اين سفرها . مواظب خودت و خانواده باش . راستی ُ دختر گلت خيلی وقته آب و جارو نکرده . چرا ؟؟!

زئوس

رسيدن بخير ... روزت مبارک مادر مهربون... ايشاالله همه آرزوهات برآورده بشه ....

هادی

سلام...از اين که اين‌قدر دير اومدم شرمنده...گرفتار درس و مشق و اين‌جور چيزا بودم...الان به روز کردم و سخت مشتاق ديدار شما...از اين که تو اين مدت بودين ممنون...من به ژان‌دارک قول داده‌آم...

راحله

سلام چه خوب که بهتون خوش گذشت

من و پري

آهان !!! پس براي همينه كه كم پيدا هستين ! ميدونين چيه ؟ من هر وقت كه ميخواستم بيا اينجا رو لينك كامنتهايي كه گذاشته بودين كليك ميكردم. اما اين چند وقتي كه نيستين كشف كردم كه اي دل غافل من چرا به شما لينك نداده ام ؟ عجب ادم مزخرفي هستم ها ! نه؟

ساروی کيجا

آره من هم حس می‌کنم سوت وکوره . هم تعداد کامنت‌هام کم شده هم ويزيتورهای روزانه‌ام .. (چه از خود راضيه اين ساروی کيجا)‌