ويروس بی حوصلگی

مدتی برای استفاده ازاينترنت مشکل داشتم و به محض وصل شدن فوری کامپيوتر خاموش می شد. ظاهرا ويروس بود و خلاصه با تمهيداتی رفع شد. ويروس کامپيوتر رو می شه يه جورايی برطرف کرد اما آدم اگه خودش ويروسی بشه چيکار بايد بکنه؟ فکر می کنم بعد ويروس کامپيوتر خودم ويروس بی حوصلگی يا شايد افسردگی گرفتم. از چند نوع آنتی ويروس هم که می شناختم استفاده کردم اما فکر کنم ويروس جديده نياز به يک آنتی ويروس آپديت شده داره. خلاصه که فعلا باهاش در جدالم تا ببينم چی ميشه . حقيقتش من اصلا با سرما ميونه خوبی ندارم. به حدی احساس سرما می کنم که هميشه در شرايطی که ديگران لباس عادی پوشيدند من با لباسهای خيلی کلفت هم سردمه . نمی دونم اين همه سرمای درون از چيه؟؟ شايد همين وضعيت و سرما و تاريکی زمستون اينقدر فلجم کرده . خدا می دونه. به هرحال انشالله دفعه ديگه که اومدم سراغتون حالم بهتر باشه. الحمد لله آيسان هم حالش خوبه خوبه. اما باباش چند روزی پادرد خيلی شديدی داشت و پاش حسابی متورم و قرمز شده بود و مشکوک به لخته شدن خون توی رگ پا بود و ناچار شد يک هفته ای خونه بمونه و با آزمايش و داپلر و ... بالاخره مشخص شد که لخته نيست و عفونته که معلوم هم نشد علتش چيه و کلی آنتی بيوتيک تزريقی و خوراکی استفاده کرد و الان الحمدلله خيلی بهتره . شايد هم همين مسئله و نگرانی های چند روز اول بيماری اون اينقدر حال منو خراب کرده !!!

/ 15 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ماماني

سلام خانومی . خدا رو شکر که پای بابای آيسان خوب شده . اتفاقا منم هميشه سردمه چه موقعی که ايران بودم چه الان که اينجاييم . هر موقع من پالتو و دستکشم و در بيارم همه يه نفس راحت می کشن می گن خدا رو شکر که هوا برای تو گرم شد . ايشالله که حالت خوب خوب بشه . آيسان رو ببوس و مواظب خودت و پدر آیسان باش .

safa1382

اميد وارم بهتر شيد. ممنون ميشم به قلب خوشبخت من سر بزنيد و هم نقطه نظرتون رو بديد و هم اگه در مورد اون موضوع منبعی داريد به من بگيد.

حسنك وزير

سلام خانوم- هنوز بي حوصله اي -هيچ خيالي نيست و هيچ اجباري براي منظم نوشتن در وبلاگ -پس هر وقت سرحال شدي منتظرتيم -

راحله

گفتی سرما منم همینطوریم ایشالا بهار که بیاد یخ ما هم وا می شه الان هم داره برف میاد

هما

هایده جان سلام ، از اورکات اومدم اینجا . همکلاسی قدیمی هستم می خواستن اسکرپت بذارم اورکات مشکل داشت .

فروغ کشاورز

سلام من هم با راهنمايی هما اومدم اينجا...من هم همکلاسی هستم ولی هرچه کردم آلزايمر ياری نکرد به يادت بياورم):

bahareh

خوشحالم که بابای آيسان خوبه .آيسان خانوم هم همينطور .مال شماهم به زودی خوب ميشه

بی بی

کجايی بابا؟ بيا يه خبری بده. مرديم از نگرانی.