عجب بوهايی مياد اين روزا!

کيف ، کفش ،  لباس ، دفتر وکتاب نو ، ديدن دوستاي قديمي و ماچ و بوسه و کلي تکرار خاطره ها . ديدن آدماي جديد و ريختن طرح دوستي با اين و فاصله گرفتن از اون . خنکاي هوا که صبح  زود موقع ترک خونه صورت خواب آلوده رو نوازش مي کنه . ديدن چهره ناظم و خانم معلم هاي جديد و اضطراب اينکه قراره دست مهربوني به سرت بکشن يا فرياد سرزنش و عتاب بر سرت. چه بوهاي خوبي مي ياد اين روزا . بوي دوستي و مهر، بوي شيطنت هاي کودکي و نوجواني ، بوي  لذت يه شروع تازه . بچه اولي ها امروز رفتن مدرسه و قند تو دل مامان و باباشون و هزارتا اضطراب تو دل کوچولوی خودشون آب مي شه .ولي اضطرابيه که جزئي از پروسه  بزرگ شدن و رشده . عيب نداره. شنبه هم بزرگترا مي رن مدرسه و از حالا دارن کيف و کتابهاشونو مرتب مي کنند. خدا کنه همه سال به شيريني همين روزاي اول براشون بگذره و اضطرابشون هم که طبيعيه  زود جاشو به نشاط و سبکي بده .

نويد جونم اولين روز مدرسه ات مبارک . انشالله که سکويي براي پرتابت به همونجايي باشه که دلت مي خواد و خوشبختيت در اونه .08.gif

آيسان جونم مدرسه نو و مقطع تحصيلی نو پيشاپيش مبارک . دوستت دارم .....هزارتا و خوشحالم که تو اين لحظه های خوبت باهات شريکم.08.gif49.gif49.gif49.gif   

Talent                                  

پ. ن .  محمد نويد پسر خواهرگلمه که خيلي دوستش دارم و امروز اولين روز مدرسه اش بوده .

/ 14 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
لوسيفر

دوست عزيزم اولا چه خوشيی؟ مگه توی اين مدرسه ها چی ياد بچه ها می دن؟ يک مشت حرف مفت که هيچ جا بکارشون نمی آد. در کل ۱۲ سال درس و مدرسه تمام نظام آموزشی هر چه در چنته داره بکار می بره تا بچه ها رو از مطالعه و کتاب و حساب و علم بيزار و فراری کنه و کسب علم رو که لذت بخش ترین ( واقعا می گم لذت بخش ترين) کار دنياست در چشم بچه های بيچاره سخت ترين و درد آور ترين و رنجاننده ترين کار دنيا بکنه. ثانیا موضوع انشا نمی خواهی؟ به نظرت از چه راهی بیشترمی توان به مردم خدمت کرد!

عطيه

آخی... منم دلم مدرسه خواست... روپوش نو... کيف نو... لقمه نون و پنير توی کيف... زنگ تفريح... عجب بچه شکمويی!!!

گيج منگولی

نازی اميدوارم هميشه موفق باشه. لذت اول مهرو حسهاش هيچوقت کهنه نميشه.

ننه غلام

منم می خوام برم مدرسه! منم می خوام برم مدرسه! منم می خوام بريم مدرسه...

آنا

به به ! پس شما هم امسال کلاس اولی داشتيد . اون يکی کلاس اوليتون درچه حاله ؟‌ آيسانو می گم . اون هم يک جورايی کلاس اوليه البته در يک مقطع بالاتر . ما که روزهای پراضطرابی رو می گذرونيم ولی خب به قول تو اين اضطراب هم جزئی از روال زندگيه و بايد گذروندش . اميدوارم دختر من ،‌ ‌دختر تو و همه بچه محصل ها موفق باشند و مايه تفتخار خودشون و خونواده هاشون .

ليلا

تا بچه‌های ما به مدرسه می‌روند و همه‌ اين خوشيها رو تجربه ميكنند، ما مادرها هم معنای ماه مهر و حال و هواش رو به خوبی حس ميكنيم و اين به بركت وجود بچه‌هاست. ما هم همراه بچه‌هامون دلهره اول مهر داريم، از خريد كيف و كفش و رفتن مانتو و ... درست مثل بچه‌هامون لذت می‌بريم. اين طور نيست؟

راحله

سلام واقعن بوی مهر بوی مهربونی به شرطی که با تلخی ترافیک از دماغت در نیاد

مامان کوشا

ما هم کلاس اولی داشتيم امسال.و بوی مهر رو بيشتر از سالهای قبل حس کرديم.برای آيسان عزيز آرزوی موفقيت می کنم.

ننه غلام

ننه جون خجالت ميدی... اين حرفا چيه؟ من الان در حال آب شدنم....

الهام

خوشحال می شم سری هم به من بزنيد.